Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - Puchar Zimy - eliminacje - sezon 2018/2019


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 17.11.2018 16:00 h G.U.L. - 2 Fast6 - 1
1 Kolejka 1 17.11.2018 16:30 h Daszkowicze - Firlej Niedoradz5 - 4
1 Kolejka 1 17.11.2018 17:00 h Pat-Pol Zawada - Elektrociepłownia1 - 2
1 Kolejka 1 17.11.2018 17:30 h Francepol-Cytropol - Bimbrownicy1 - 2
1 Kolejka 1 17.11.2018 18:00 h Restauracja H2o & Ardeg - Domlux7 - 2
1 Kolejka 1 17.11.2018 18:30 h Edredon Logistics - Czarni eMTe Liwno6 - 2
2 Kolejka 2 18.11.2018 16:00 h Elektrociepłownia - Francepol-Cytropol2 - 0
2 Kolejka 2 18.11.2018 16:30 h Czarni eMTe Liwno - G.U.L.1 - 3
2 Kolejka 2 18.11.2018 17:00 h Domlux - Daszkowicze2 - 0
2 Kolejka 2 18.11.2018 17:30 h 2 Fast - Pat-Pol Zawada1 - 4
2 Kolejka 2 18.11.2018 18:00 h Chłopaki - Edredon Logistics3 - 1
2 Kolejka 2 18.11.2018 18:30 h Bimbrownicy - Restauracja H2o & Ardeg1 - 10
3 Kolejka 3 24.11.2018 16:00 h Francepol-Cytropol - 2 Fast2 - 1
3 Kolejka 3 24.11.2018 16:30 h G.U.L. - Chłopaki0 - 2
3 Kolejka 3 24.11.2018 17:00 h Daszkowicze - Bimbrownicy7 - 0
3 Kolejka 3 24.11.2018 17:30 h Restauracja H2o & Ardeg - Elektrociepłownia2 - 4
3 Kolejka 3 24.11.2018 18:00 h Firlej Niedoradz - Domlux2 - 4
3 Kolejka 3 24.11.2018 18:30 h Pat-Pol Zawada - Czarni eMTe Liwno9 - 1
4 Kolejka 4 25.11.2018 15:00 h Chłopaki - Pat-Pol Zawada5 - 1
4 Kolejka 4 25.11.2018 16:00 h Elektrociepłownia - Daszkowicze1 - 0
4 Kolejka 4 25.11.2018 16:30 h Edredon Logistics - G.U.L.2 - 1
4 Kolejka 4 25.11.2018 17:00 h Bimbrownicy - Firlej Niedoradz0 - 3
4 Kolejka 4 25.11.2018 17:30 h 2 Fast - Restauracja H2o & Ardeg3 - 10
4 Kolejka 4 13.01.2019 17:30 h Czarni eMTe Liwno - Francepol-Cytropol_ - _
5 Kolejka 5 02.12.2018 15:00 h Francepol-Cytropol - Chłopaki0 - 3
5 Kolejka 5 02.12.2018 15:30 h Daszkowicze - 2 Fast1 - 7
5 Kolejka 5 02.12.2018 16:00 h Pat-Pol Zawada - Edredon Logistics1 - 4
5 Kolejka 5 02.12.2018 16:30 h Firlej Niedoradz - Elektrociepłownia2 - 3
5 Kolejka 5 02.12.2018 17:00 h Domlux - Bimbrownicy3 - 1
5 Kolejka 5 02.12.2018 17:30 h Restauracja H2o & Ardeg - Czarni eMTe Liwno3 - 3
6 Kolejka 6 08.12.2018 16:00 h 2 Fast - Firlej Niedoradz2 - 3
6 Kolejka 6 08.12.2018 16:30 h G.U.L. - Pat-Pol Zawada3 - 7
6 Kolejka 6 08.12.2018 17:00 h Elektrociepłownia - Domlux3 - 0
6 Kolejka 6 08.12.2018 17:30 h Edredon Logistics - Francepol-Cytropol4 - 1
6 Kolejka 6 08.12.2018 18:00 h Chłopaki - Restauracja H2o & Ardeg4 - 6
6 Kolejka 6 08.12.2018 18:30 h Czarni eMTe Liwno - Daszkowicze1 - 2
7 Kolejka 7 15.12.2018 16:00 h Daszkowicze - Chłopaki0 - 4
7 Kolejka 7 15.12.2018 16:30 h Francepol-Cytropol - G.U.L.3 - 3
7 Kolejka 7 15.12.2018 17:00 h Restauracja H2o & Ardeg - Edredon Logistics4 - 4
7 Kolejka 7 15.12.2018 17:30 h Domlux - 2 Fast4 - 3
7 Kolejka 7 15.12.2018 18:00 h Bimbrownicy - Elektrociepłownia0 - 7
7 Kolejka 7 15.12.2018 18:30 h Firlej Niedoradz - Czarni eMTe Liwno5 - 3
8 Kolejka 8 16.12.2018 15:00 h Czarni eMTe Liwno - Domlux1 - 2
8 Kolejka 8 16.12.2018 15:30 h Chłopaki - Firlej Niedoradz4 - 2
8 Kolejka 8 16.12.2018 16:00 h 2 Fast - Bimbrownicy4 - 1
8 Kolejka 8 16.12.2018 16:30 h Edredon Logistics - Daszkowicze4 - 4
8 Kolejka 8 16.12.2018 17:00 h Pat-Pol Zawada - Francepol-Cytropol5 - 1
8 Kolejka 8 16.12.2018 17:30 h G.U.L. - Restauracja H2o & Ardeg0 - 2
9 Kolejka 9 05.01.2019 16:00 h Firlej Niedoradz - Edredon Logistics_ - _
9 Kolejka 9 05.01.2019 16:30 h Daszkowicze - G.U.L._ - _
9 Kolejka 9 05.01.2019 17:00 h Restauracja H2o & Ardeg - Pat-Pol Zawada_ - _
9 Kolejka 9 05.01.2019 17:30 h Elektrociepłownia - 2 Fast_ - _
9 Kolejka 9 05.01.2019 18:00 h Domlux - Chłopaki_ - _
9 Kolejka 9 05.01.2019 18:30 h Bimbrownicy - Czarni eMTe Liwno_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 15:00 h Czarni eMTe Liwno - Elektrociepłownia_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 15:30 h Edredon Logistics - Domlux_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 16:00 h G.U.L. - Firlej Niedoradz_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 16:30 h Pat-Pol Zawada - Daszkowicze_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 17:00 h Francepol-Cytropol - Restauracja H2o & Ardeg_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 17:30 h Chłopaki - Bimbrownicy_ - _
11 Kolejka 11 12.01.2019 15:00 h Pat-Pol Zawada - Firlej Niedoradz_ - _
11 Kolejka 11 12.01.2019 15:30 h Daszkowicze - Francepol-Cytropol_ - _
11 Kolejka 11 12.01.2019 16:00 h Domlux - G.U.L._ - _
11 Kolejka 11 12.01.2019 16:30 h Bimbrownicy - Edredon Logistics_ - _
11 Kolejka 11 12.01.2019 17:00 h Elektrociepłownia - Chłopaki_ - _
11 Kolejka 11 12.01.2019 17:30 h 2 Fast - Czarni eMTe Liwno_ - _
12 Kolejka 12 13.01.2019 16:00 h Chłopaki - 2 Fast_ - _
12 Kolejka 12 13.01.2019 16:30 h Edredon Logistics - Elektrociepłownia_ - _
12 Kolejka 12 13.01.2019 17:00 h G.U.L. - Bimbrownicy_ - _
12 Kolejka 12 13.01.2019 17:30 h Francepol-Cytropol - Firlej Niedoradz_ - _
12 Kolejka 12 13.01.2019 18:00 h Restauracja H2o & Ardeg - Daszkowicze_ - _
12 Kolejka 12 13.01.2019 18:30 h Pat-Pol Zawada - Domlux_ - _
13 Kolejka 13 19.01.2019 16:00 h Elektrociepłownia - G.U.L._ - _
13 Kolejka 13 19.01.2019 16:30 h Czarni eMTe Liwno - Chłopaki_ - _
13 Kolejka 13 19.01.2019 17:00 h Domlux - Francepol-Cytropol_ - _
13 Kolejka 13 19.01.2019 17:30 h Firlej Niedoradz - Restauracja H2o & Ardeg_ - _
13 Kolejka 13 19.01.2019 18:00 h Bimbrownicy - Pat-Pol Zawada_ - _
13 Kolejka 13 19.01.2019 18:30 h 2 Fast - Edredon Logistics_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.

Ostatnio dodane