Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - I Liga - sezon 2018/2019


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 20.08.2018 18:30 h Eko-Pol S.C. - Hotel Retro15 - 1
1 Kolejka 1 20.08.2018 18:30 h Francepol-Cytropol - Pat-Pol Zawada2 - 1
1 Kolejka 1 20.08.2018 19:30 h Novita Pleyada - BOHAR Palety EC WSW3 - 2
1 Kolejka 1 20.08.2018 19:30 h Domlux - G.U.L.6 - 2
1 Kolejka 1 20.08.2018 20:40 h Seven Komputery - MM alu Jointelmeni3 - 0
1 Kolejka 1 20.08.2018 20:40 h Firlej Niedoradz - PUSSR0 - 3
2 Kolejka 2 27.08.2018 18:30 h Hotel Retro - PUSSR0 - 3
2 Kolejka 2 27.08.2018 18:30 h G.U.L. - Seven Komputery3 - 4
2 Kolejka 2 27.08.2018 19:35 h MM alu Jointelmeni - Firlej Niedoradz2 - 3
2 Kolejka 2 27.08.2018 19:35 h Eko-Pol S.C. - Francepol-Cytropol6 - 3
2 Kolejka 2 27.08.2018 20:40 h BOHAR Palety EC WSW - Domlux0 - 4
2 Kolejka 2 27.08.2018 20:40 h Pat-Pol Zawada - Novita Pleyada4 - 3
3 Kolejka 3 03.09.2018 18:30 h Seven Komputery - BOHAR Palety EC WSW1 - 3
3 Kolejka 3 03.09.2018 18:30 h PUSSR - MM alu Jointelmeni5 - 2
3 Kolejka 3 03.09.2018 19:35 h Francepol-Cytropol - Hotel Retro4 - 2
3 Kolejka 3 03.09.2018 19:35 h Novita Pleyada - Eko-Pol S.C.3 - 7
3 Kolejka 3 03.09.2018 20:40 h Domlux - Pat-Pol Zawada2 - 2
3 Kolejka 3 03.09.2018 20:40 h Firlej Niedoradz - G.U.L.1 - 2
4 Kolejka 4 10.09.2018 18:30 h G.U.L. - PUSSR3 - 4
4 Kolejka 4 10.09.2018 18:30 h Francepol-Cytropol - Novita Pleyada2 - 3
4 Kolejka 4 10.09.2018 19:35 h BOHAR Palety EC WSW - Firlej Niedoradz7 - 2
4 Kolejka 4 10.09.2018 19:35 h Pat-Pol Zawada - Seven Komputery5 - 2
4 Kolejka 4 10.09.2018 20:40 h Hotel Retro - MM alu Jointelmeni4 - 8
4 Kolejka 4 10.09.2018 20:40 h Eko-Pol S.C. - Domlux2 - 0
5 Kolejka 5 17.09.2018 18:30 h Seven Komputery - Eko-Pol S.C.1 - 5
5 Kolejka 5 17.09.2018 18:30 h PUSSR - BOHAR Palety EC WSW3 - 4
5 Kolejka 5 17.09.2018 19:35 h Domlux - Francepol-Cytropol4 - 2
5 Kolejka 5 17.09.2018 19:35 h MM alu Jointelmeni - G.U.L.1 - 3
5 Kolejka 5 17.09.2018 20:40 h Novita Pleyada - Hotel Retro4 - 3
5 Kolejka 5 17.09.2018 20:40 h Firlej Niedoradz - Pat-Pol Zawada2 - 6
6 Kolejka 6 24.09.2018 18:30 h BOHAR Palety EC WSW - MM alu Jointelmeni2 - 1
6 Kolejka 6 24.09.2018 18:30 h Pat-Pol Zawada - PUSSR7 - 4
6 Kolejka 6 24.09.2018 19:35 h Hotel Retro - G.U.L.4 - 3
6 Kolejka 6 24.09.2018 19:35 h Francepol-Cytropol - Seven Komputery3 - 3
6 Kolejka 6 24.09.2018 20:40 h Eko-Pol S.C. - Firlej Niedoradz6 - 4
6 Kolejka 6 24.09.2018 20:40 h Novita Pleyada - Domlux0 - 3
7 Kolejka 7 01.10.2018 18:30 h Seven Komputery - Novita Pleyada4 - 3
7 Kolejka 7 01.10.2018 18:30 h PUSSR - Eko-Pol S.C.5 - 9
7 Kolejka 7 01.10.2018 19:30 h G.U.L. - BOHAR Palety EC WSW2 - 1
7 Kolejka 7 01.10.2018 19:35 h Firlej Niedoradz - Francepol-Cytropol1 - 5
7 Kolejka 7 01.10.2018 20:40 h Domlux - Hotel Retro5 - 3
7 Kolejka 7 01.10.2018 20:40 h MM alu Jointelmeni - Pat-Pol Zawada1 - 3
8 Kolejka 8 08.10.2018 18:30 h Pat-Pol Zawada - G.U.L.1 - 2
8 Kolejka 8 08.10.2018 18:30 h Francepol-Cytropol - PUSSR1 - 6
8 Kolejka 8 08.10.2018 19:35 h Hotel Retro - BOHAR Palety EC WSW1 - 5
8 Kolejka 8 08.10.2018 19:35 h Eko-Pol S.C. - MM alu Jointelmeni8 - 0
8 Kolejka 8 08.10.2018 20:40 h Novita Pleyada - Firlej Niedoradz2 - 1
8 Kolejka 8 08.10.2018 20:40 h Domlux - Seven Komputery4 - 1
9 Kolejka 9 15.10.2018 18:30 h PUSSR - Novita Pleyada4 - 2
9 Kolejka 9 15.10.2018 18:30 h MM alu Jointelmeni - Francepol-Cytropol0 - 5
9 Kolejka 9 15.10.2018 19:35 h G.U.L. - Eko-Pol S.C.1 - 3
9 Kolejka 9 15.10.2018 19:35 h BOHAR Palety EC WSW - Pat-Pol Zawada2 - 9
9 Kolejka 9 15.10.2018 20:40 h Seven Komputery - Hotel Retro6 - 3
9 Kolejka 9 15.10.2018 20:40 h Firlej Niedoradz - Domlux0 - 2
10 Kolejka 10 22.10.2018 18:30 h Francepol-Cytropol - G.U.L.3 - 3
10 Kolejka 10 22.10.2018 18:30 h Novita Pleyada - MM alu Jointelmeni6 - 3
10 Kolejka 10 22.10.2018 19:35 h Hotel Retro - Pat-Pol Zawada2 - 4
10 Kolejka 10 22.10.2018 19:35 h Eko-Pol S.C. - BOHAR Palety EC WSW15 - 1
10 Kolejka 10 22.10.2018 20:40 h Domlux - PUSSR5 - 2
10 Kolejka 10 22.10.2018 20:40 h Seven Komputery - Firlej Niedoradz2 - 4
11 Kolejka 11 29.10.2018 18:30 h MM alu Jointelmeni - Domlux2 - 2
11 Kolejka 11 29.10.2018 18:30 h BOHAR Palety EC WSW - Francepol-Cytropol2 - 4
11 Kolejka 11 29.10.2018 19:35 h PUSSR - Seven Komputery9 - 1
11 Kolejka 11 29.10.2018 19:35 h G.U.L. - Novita Pleyada3 - 2
11 Kolejka 11 29.10.2018 20:40 h Firlej Niedoradz - Hotel Retro9 - 3
11 Kolejka 11 29.10.2018 20:40 h Pat-Pol Zawada - Eko-Pol S.C.4 - 7
12 Kolejka 12 18.03.2019 18:30 h Pat-Pol Zawada - Francepol-Cytropol_ - _
12 Kolejka 12 18.03.2019 18:30 h BOHAR Palety EC WSW - Novita Pleyada1 - 4
12 Kolejka 12 18.03.2019 19:35 h G.U.L. - Domlux0 - 3
12 Kolejka 12 18.03.2019 19:35 h MM alu Jointelmeni - Seven Komputery5 - 2
12 Kolejka 12 18.03.2019 20:40 h Hotel Retro - Eko-Pol S.C.0 - 3
12 Kolejka 12 18.03.2019 20:40 h PUSSR - Firlej Niedoradz1 - 3
13 Kolejka 13 25.03.2019 18:30 h Seven Komputery - G.U.L.1 - 3
13 Kolejka 13 25.03.2019 18:30 h Novita Pleyada - Pat-Pol Zawada6 - 1
13 Kolejka 13 25.03.2019 19:35 h PUSSR - Hotel Retro3 - 0
13 Kolejka 13 25.03.2019 19:35 h Francepol-Cytropol - Eko-Pol S.C.0 - 8
13 Kolejka 13 25.03.2019 20:40 h Firlej Niedoradz - MM alu Jointelmeni6 - 2
13 Kolejka 13 25.03.2019 20:40 h Domlux - BOHAR Palety EC WSW4 - 1
14 Kolejka 14 01.04.2019 18:30 h BOHAR Palety EC WSW - Seven Komputery7 - 1
14 Kolejka 14 01.04.2019 18:30 h MM alu Jointelmeni - PUSSR1 - 6
14 Kolejka 14 01.04.2019 19:35 h Hotel Retro - Francepol-Cytropol0 - 3
14 Kolejka 14 01.04.2019 19:35 h Eko-Pol S.C. - Novita Pleyada3 - 0
14 Kolejka 14 01.04.2019 20:40 h Pat-Pol Zawada - Domlux0 - 3
14 Kolejka 14 01.04.2019 20:40 h G.U.L. - Firlej Niedoradz1 - 0
15 Kolejka 15 08.04.2019 18:30 h PUSSR - G.U.L.3 - 3
15 Kolejka 15 08.04.2019 18:30 h Domlux - Eko-Pol S.C.0 - 8
15 Kolejka 15 08.04.2019 19:35 h Firlej Niedoradz - BOHAR Palety EC WSW3 - 2
15 Kolejka 15 08.04.2019 19:35 h Seven Komputery - Pat-Pol Zawada7 - 2
15 Kolejka 15 08.04.2019 20:40 h MM alu Jointelmeni - Hotel Retro3 - 0
15 Kolejka 15 08.04.2019 20:40 h Novita Pleyada - Francepol-Cytropol1 - 1
16 Kolejka 16 15.04.2019 18:30 h BOHAR Palety EC WSW - PUSSR2 - 3
16 Kolejka 16 15.04.2019 18:30 h G.U.L. - MM alu Jointelmeni7 - 0
16 Kolejka 16 15.04.2019 19:35 h Eko-Pol S.C. - Seven Komputery8 - 0
16 Kolejka 16 15.04.2019 19:35 h Pat-Pol Zawada - Firlej Niedoradz7 - 7
16 Kolejka 16 15.04.2019 20:40 h Hotel Retro - Novita Pleyada0 - 3
16 Kolejka 16 15.04.2019 20:40 h Francepol-Cytropol - Domlux4 - 4
17 Kolejka 17 06.05.2019 18:30 h PUSSR - Pat-Pol Zawada_ - _
17 Kolejka 17 06.05.2019 18:30 h Seven Komputery - Francepol-Cytropol_ - _
17 Kolejka 17 06.05.2019 19:35 h MM alu Jointelmeni - BOHAR Palety EC WSW_ - _
17 Kolejka 17 06.05.2019 19:35 h Firlej Niedoradz - Eko-Pol S.C._ - _
17 Kolejka 17 06.05.2019 20:40 h G.U.L. - Hotel Retro_ - _
17 Kolejka 17 06.05.2019 20:40 h Domlux - Novita Pleyada_ - _
18 Kolejka 18 13.05.2019 18:30 h Pat-Pol Zawada - MM alu Jointelmeni_ - _
18 Kolejka 18 13.05.2019 18:30 h BOHAR Palety EC WSW - G.U.L._ - _
18 Kolejka 18 13.05.2019 19:35 h Novita Pleyada - Seven Komputery_ - _
18 Kolejka 18 13.05.2019 19:35 h Eko-Pol S.C. - PUSSR_ - _
18 Kolejka 18 13.05.2019 20:40 h Hotel Retro - Domlux_ - _
18 Kolejka 18 13.05.2019 20:40 h Francepol-Cytropol - Firlej Niedoradz_ - _
19 Kolejka 19 20.05.2019 18:30 h MM alu Jointelmeni - Eko-Pol S.C._ - _
19 Kolejka 19 20.05.2019 18:30 h PUSSR - Francepol-Cytropol_ - _
19 Kolejka 19 20.05.2019 19:35 h G.U.L. - Pat-Pol Zawada_ - _
19 Kolejka 19 20.05.2019 19:35 h Firlej Niedoradz - Novita Pleyada_ - _
19 Kolejka 19 20.05.2019 20:40 h BOHAR Palety EC WSW - Hotel Retro_ - _
19 Kolejka 19 20.05.2019 20:40 h Seven Komputery - Domlux_ - _
20 Kolejka 20 27.05.2019 18:30 h Novita Pleyada - PUSSR_ - _
20 Kolejka 20 27.05.2019 18:30 h Francepol-Cytropol - MM alu Jointelmeni_ - _
20 Kolejka 20 27.05.2019 19:35 h Eko-Pol S.C. - G.U.L._ - _
20 Kolejka 20 27.05.2019 19:35 h Pat-Pol Zawada - BOHAR Palety EC WSW_ - _
20 Kolejka 20 27.05.2019 20:40 h Hotel Retro - Seven Komputery_ - _
20 Kolejka 20 27.05.2019 20:40 h Domlux - Firlej Niedoradz_ - _
21 Kolejka 21 03.06.2019 18:30 h MM alu Jointelmeni - Novita Pleyada_ - _
21 Kolejka 21 03.06.2019 18:30 h Firlej Niedoradz - Seven Komputery_ - _
21 Kolejka 21 03.06.2019 19:35 h BOHAR Palety EC WSW - Eko-Pol S.C._ - _
21 Kolejka 21 03.06.2019 19:35 h G.U.L. - Francepol-Cytropol_ - _
21 Kolejka 21 03.06.2019 20:40 h Pat-Pol Zawada - Hotel Retro_ - _
21 Kolejka 21 03.06.2019 20:40 h PUSSR - Domlux_ - _
22 Kolejka 22 10.06.2019 18:30 h Novita Pleyada - G.U.L._ - _
22 Kolejka 22 10.06.2019 18:30 h Francepol-Cytropol - BOHAR Palety EC WSW_ - _
22 Kolejka 22 10.06.2019 19:35 h Domlux - MM alu Jointelmeni_ - _
22 Kolejka 22 10.06.2019 19:35 h Eko-Pol S.C. - Pat-Pol Zawada_ - _
22 Kolejka 22 10.06.2019 20:40 h Hotel Retro - Firlej Niedoradz_ - _
22 Kolejka 22 10.06.2019 20:40 h Seven Komputery - PUSSR_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.