Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - I Liga - sezon 2019/2020


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 26.08.2019 18:30 h Eko-Pol S.C. - RM Proinvest Ital Karton_ - _
1 Kolejka 1 26.08.2019 18:30 h KS Rybno - DjHektor.pl - Novita Pleyada_ - _
1 Kolejka 1 26.08.2019 19:35 h PUSSR - Firlej Niedoradz_ - _
1 Kolejka 1 26.08.2019 19:35 h Pat-Pol Zawada - BOHAR Palety EC WSW_ - _
1 Kolejka 1 26.08.2019 20:40 h Domlux - Koncept_ - _
1 Kolejka 1 26.08.2019 20:40 h G.U.L. - Francepol-Cytropol_ - _
2 Kolejka 2 02.09.2019 18:30 h RM Proinvest Ital Karton - Francepol-Cytropol_ - _
2 Kolejka 2 02.09.2019 18:30 h Novita Pleyada - PUSSR_ - _
2 Kolejka 2 02.09.2019 19:35 h Koncept - G.U.L._ - _
2 Kolejka 2 02.09.2019 19:35 h Eko-Pol S.C. - KS Rybno - DjHektor.pl_ - _
2 Kolejka 2 02.09.2019 20:40 h BOHAR Palety EC WSW - Domlux_ - _
2 Kolejka 2 02.09.2019 20:40 h Firlej Niedoradz - Pat-Pol Zawada_ - _
3 Kolejka 3 09.09.2019 18:30 h Pat-Pol Zawada - Novita Pleyada_ - _
3 Kolejka 3 09.09.2019 18:30 h G.U.L. - BOHAR Palety EC WSW_ - _
3 Kolejka 3 09.09.2019 19:35 h KS Rybno - DjHektor.pl - RM Proinvest Ital Karton_ - _
3 Kolejka 3 09.09.2019 19:35 h PUSSR - Eko-Pol S.C._ - _
3 Kolejka 3 09.09.2019 20:40 h Domlux - Firlej Niedoradz_ - _
3 Kolejka 3 09.09.2019 20:40 h Francepol-Cytropol - Koncept_ - _
4 Kolejka 4 16.09.2019 18:30 h BOHAR Palety EC WSW - Francepol-Cytropol_ - _
4 Kolejka 4 16.09.2019 18:30 h Firlej Niedoradz - G.U.L._ - _
4 Kolejka 4 16.09.2019 19:35 h RM Proinvest Ital Karton - Koncept_ - _
4 Kolejka 4 16.09.2019 19:35 h Pat-Pol Zawada - Eko-Pol S.C._ - _
4 Kolejka 4 16.09.2019 20:40 h Novita Pleyada - Domlux_ - _
4 Kolejka 4 16.09.2019 20:40 h KS Rybno - DjHektor.pl - PUSSR_ - _
5 Kolejka 5 23.09.2019 18:30 h PUSSR - RM Proinvest Ital Karton_ - _
5 Kolejka 5 23.09.2019 18:30 h G.U.L. - Novita Pleyada_ - _
5 Kolejka 5 23.09.2019 19:35 h Pat-Pol Zawada - KS Rybno - DjHektor.pl_ - _
5 Kolejka 5 23.09.2019 19:35 h Domlux - Eko-Pol S.C._ - _
5 Kolejka 5 23.09.2019 20:40 h Francepol-Cytropol - Firlej Niedoradz_ - _
5 Kolejka 5 23.09.2019 20:40 h Koncept - BOHAR Palety EC WSW_ - _
6 Kolejka 6 30.09.2019 18:30 h Novita Pleyada - Francepol-Cytropol_ - _
6 Kolejka 6 30.09.2019 18:30 h Pat-Pol Zawada - PUSSR_ - _
6 Kolejka 6 30.09.2019 19:35 h RM Proinvest Ital Karton - BOHAR Palety EC WSW_ - _
6 Kolejka 6 30.09.2019 19:35 h Eko-Pol S.C. - G.U.L._ - _
6 Kolejka 6 30.09.2019 20:40 h Firlej Niedoradz - Koncept_ - _
6 Kolejka 6 30.09.2019 20:40 h KS Rybno - DjHektor.pl - Domlux_ - _
7 Kolejka 7 07.10.2019 18:30 h G.U.L. - KS Rybno - DjHektor.pl_ - _
7 Kolejka 7 07.10.2019 18:30 h Francepol-Cytropol - Eko-Pol S.C._ - _
7 Kolejka 7 07.10.2019 19:35 h RM Proinvest Ital Karton - Pat-Pol Zawada_ - _
7 Kolejka 7 07.10.2019 19:35 h Domlux - PUSSR_ - _
7 Kolejka 7 07.10.2019 20:40 h Koncept - Novita Pleyada_ - _
7 Kolejka 7 07.10.2019 20:40 h BOHAR Palety EC WSW - Firlej Niedoradz_ - _
8 Kolejka 8 14.10.2019 18:30 h Novita Pleyada - BOHAR Palety EC WSW_ - _
8 Kolejka 8 14.10.2019 18:30 h PUSSR - G.U.L._ - _
8 Kolejka 8 14.10.2019 19:35 h RM Proinvest Ital Karton - Firlej Niedoradz_ - _
8 Kolejka 8 14.10.2019 19:35 h Eko-Pol S.C. - Koncept_ - _
8 Kolejka 8 14.10.2019 20:40 h KS Rybno - DjHektor.pl - Francepol-Cytropol_ - _
8 Kolejka 8 14.10.2019 20:40 h Pat-Pol Zawada - Domlux_ - _
9 Kolejka 9 21.10.2019 18:30 h Koncept - KS Rybno - DjHektor.pl_ - _
9 Kolejka 9 21.10.2019 18:30 h BOHAR Palety EC WSW - Eko-Pol S.C._ - _
9 Kolejka 9 21.10.2019 19:35 h Domlux - RM Proinvest Ital Karton_ - _
9 Kolejka 9 21.10.2019 19:35 h G.U.L. - Pat-Pol Zawada_ - _
9 Kolejka 9 21.10.2019 20:40 h Francepol-Cytropol - PUSSR_ - _
9 Kolejka 9 21.10.2019 20:40 h Firlej Niedoradz - Novita Pleyada_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 18:30 h RM Proinvest Ital Karton - Novita Pleyada_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 18:30 h Pat-Pol Zawada - Francepol-Cytropol_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 19:35 h Eko-Pol S.C. - Firlej Niedoradz_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 19:35 h KS Rybno - DjHektor.pl - BOHAR Palety EC WSW_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 20:40 h PUSSR - Koncept_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 20:40 h Domlux - G.U.L._ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 18:30 h G.U.L. - RM Proinvest Ital Karton_ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 18:30 h BOHAR Palety EC WSW - PUSSR_ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 19:35 h Koncept - Pat-Pol Zawada_ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 19:35 h Novita Pleyada - Eko-Pol S.C._ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 20:40 h Francepol-Cytropol - Domlux_ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 20:40 h Firlej Niedoradz - KS Rybno - DjHektor.pl_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.

Ostatnio dodane