Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - I Liga - sezon 2019/2020


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 26.08.2019 18:30 h Eko-Pol - RM Solar2 - 3
1 Kolejka 1 26.08.2019 18:30 h KS Rybno - DjHektor.pl - Novita Pleyada1 - 6
1 Kolejka 1 26.08.2019 19:35 h PUSSR - Firlej Niedoradz0 - 7
1 Kolejka 1 26.08.2019 19:35 h Pat-Pol Zawada - WSW1 - 3
1 Kolejka 1 26.08.2019 20:40 h Koncept - Domlux3 - 2
1 Kolejka 1 26.08.2019 20:40 h Francepol - G.U.L.4 - 1
2 Kolejka 2 02.09.2019 18:30 h RM Solar - Francepol1 - 2
2 Kolejka 2 02.09.2019 18:30 h Novita Pleyada - PUSSR12 - 0
2 Kolejka 2 02.09.2019 19:35 h Koncept - G.U.L.4 - 0
2 Kolejka 2 02.09.2019 19:35 h Eko-Pol - KS Rybno - DjHektor.pl5 - 3
2 Kolejka 2 02.09.2019 20:40 h WSW - Domlux3 - 0
2 Kolejka 2 02.09.2019 20:40 h Firlej Niedoradz - Pat-Pol Zawada2 - 5
3 Kolejka 3 09.09.2019 18:30 h Pat-Pol Zawada - Novita Pleyada5 - 5
3 Kolejka 3 09.09.2019 18:30 h G.U.L. - WSW2 - 1
3 Kolejka 3 09.09.2019 19:35 h KS Rybno - DjHektor.pl - RM Solar1 - 7
3 Kolejka 3 09.09.2019 19:35 h PUSSR - Eko-Pol0 - 3
3 Kolejka 3 09.09.2019 20:40 h Domlux - Firlej Niedoradz0 - 3
3 Kolejka 3 09.09.2019 20:40 h Francepol - Koncept2 - 5
4 Kolejka 4 16.09.2019 18:30 h WSW - Francepol2 - 3
2 - 2
 - 
4 Kolejka 4 16.09.2019 18:30 h Firlej Niedoradz - G.U.L.2 - 2
1 - 1
 - 
4 Kolejka 4 16.09.2019 19:35 h RM Solar - Koncept4 - 0
1 - 0
 - 
4 Kolejka 4 16.09.2019 19:35 h Pat-Pol Zawada - Eko-Pol2 - 10
2 - 4
 - 
4 Kolejka 4 16.09.2019 20:40 h Novita Pleyada - Domlux4 - 4
4 - 1
 - 
4 Kolejka 4 16.09.2019 20:40 h KS Rybno - DjHektor.pl - PUSSR9 - 3
5 - 0
 - 
5 Kolejka 5 23.09.2019 18:30 h PUSSR - RM Solar2 - 9
0 - 3
 - 
5 Kolejka 5 23.09.2019 18:30 h G.U.L. - Novita Pleyada0 - 9
0 - 4
 - 
5 Kolejka 5 23.09.2019 19:35 h Pat-Pol Zawada - KS Rybno - DjHektor.pl0 - 5
2 - 2
 - 
5 Kolejka 5 23.09.2019 19:35 h Domlux - Eko-Pol0 - 3
5 Kolejka 5 23.09.2019 20:40 h Francepol - Firlej Niedoradz5 - 1
1 - 0
 - 
5 Kolejka 5 23.09.2019 20:40 h Koncept - WSW4 - 0
1 - 0
 - 
6 Kolejka 6 30.09.2019 18:30 h Novita Pleyada - Francepol6 - 1
1 - 0
 - 
6 Kolejka 6 30.09.2019 18:30 h Pat-Pol Zawada - PUSSR12 - 3
3 - 0
 - 
6 Kolejka 6 30.09.2019 19:35 h RM Solar - WSW6 - 2
3 - 1
 - 
6 Kolejka 6 30.09.2019 19:35 h Eko-Pol - G.U.L.7 - 1
2 - 1
 - 
6 Kolejka 6 30.09.2019 20:40 h Firlej Niedoradz - Koncept5 - 2
2 - 2
 - 
6 Kolejka 6 30.09.2019 20:40 h KS Rybno - DjHektor.pl - Domlux4 - 0
1 - 0
 - 
7 Kolejka 7 07.10.2019 18:30 h G.U.L. - KS Rybno - DjHektor.pl0 - 5
0 - 2
 - 
7 Kolejka 7 07.10.2019 18:30 h Francepol - Eko-Pol2 - 8
0 - 5
 - 
7 Kolejka 7 07.10.2019 19:35 h RM Solar - Pat-Pol Zawada3 - 0
7 Kolejka 7 07.10.2019 19:35 h Domlux - PUSSR1 - 0
0 - 0
 - 
7 Kolejka 7 07.10.2019 20:40 h Koncept - Novita Pleyada0 - 4
0 - 2
 - 
7 Kolejka 7 07.10.2019 20:40 h WSW - Firlej Niedoradz8 - 1
2 - 0
 - 
8 Kolejka 8 14.10.2019 18:30 h Novita Pleyada - WSW7 - 0
1 - 0
 - 
8 Kolejka 8 14.10.2019 18:30 h PUSSR - G.U.L.0 - 7
0 - 2
 - 
8 Kolejka 8 14.10.2019 19:35 h RM Solar - Firlej Niedoradz3 - 2
2 - 2
 - 
8 Kolejka 8 14.10.2019 19:35 h Eko-Pol - Koncept2 - 4
0 - 2
 - 
8 Kolejka 8 14.10.2019 20:40 h KS Rybno - DjHektor.pl - Francepol1 - 1
0 - 1
 - 
8 Kolejka 8 14.10.2019 20:40 h Pat-Pol Zawada - Domlux0 - 3
9 Kolejka 9 21.10.2019 18:30 h Koncept - KS Rybno - DjHektor.pl_ - _
9 Kolejka 9 21.10.2019 18:30 h WSW - Eko-Pol_ - _
9 Kolejka 9 21.10.2019 19:35 h Domlux - RM Solar_ - _
9 Kolejka 9 21.10.2019 19:35 h G.U.L. - Pat-Pol Zawada_ - _
9 Kolejka 9 21.10.2019 20:40 h Francepol - PUSSR_ - _
9 Kolejka 9 21.10.2019 20:40 h Firlej Niedoradz - Novita Pleyada_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 18:30 h RM Solar - Novita Pleyada_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 18:30 h Pat-Pol Zawada - Francepol_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 19:35 h Eko-Pol - Firlej Niedoradz_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 19:35 h KS Rybno - DjHektor.pl - WSW_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 20:40 h PUSSR - Koncept_ - _
10 Kolejka 10 28.10.2019 20:40 h Domlux - G.U.L._ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 18:30 h G.U.L. - RM Solar_ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 18:30 h WSW - PUSSR_ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 19:35 h Koncept - Pat-Pol Zawada_ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 19:35 h Novita Pleyada - Eko-Pol_ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 20:40 h Francepol - Domlux_ - _
11 Kolejka 11 04.11.2019 20:40 h Firlej Niedoradz - KS Rybno - DjHektor.pl_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.

Ostatnio dodane