I liga

Kolejka 19
20. Maj. 2019
18:30 JT MM alu Jointelmeni  -  Eko-Pol S.C. Eko-Pol
18:30 PUSSR PUSSR  -  Francepol-Cytropol Francepol
19:35 GUL G.U.L.  -  Pat-Pol Zawada Pat-Pol
19:35 Firlej Firlej Niedoradz  -  Novita Pleyada Pleyada
20:40 BOHAR BOHAR Palety EC WSW 3  -  0 Hotel Retro Hotel
20:40 Seven Seven Komputery  -  Domlux Domlux
# Zespół M Z R P Pkt
1 Koncept 19 15 1 3 46
2 KS Rybno - DjHektor.pl 19 14 2 3 44
3 RM Proinvest Ital Karton 19 12 1 6 37
4 Luks Jany 19 10 3 6 33
5 Edredon Team 19 8 4 7 28
6 Apator Rector 18 9 0 9 27
7 PSS Społem Czarne Śmietany 19 8 3 8 27
8 Czarni eMTe Liwno 19 7 2 10 23
9 West Eagels 19 5 2 12 17
10 Park HOME Nieruchomosci 19 5 2 12 17
11 RK GEO 18 4 2 12 14
12 Czelsi 19 3 4 12 13

II liga

# Zespół M Z R P Pkt
1 Martex 16 15 0 1 45
2 LukasMed Transport Medyczny 16 11 3 2 36
3 Orkan Drzonów 17 11 2 4 35
4 MON-chester 17 10 1 6 31
5 Agresor 16 9 1 6 28
6 AW Team 17 8 2 7 26
7 Apexim Bis 17 6 1 10 19
8 Stowarzyszenie Drzonków 16 4 0 12 12
9 Fryzjerstwo Kowalczyk 17 3 1 13 10
10 AC Góra 15 2 3 10 9
11 FVC Endogroup.com.pl 14 2 2 10 8

III liga A

Kolejka 19
17. Maj. 2019
20:35 Drogerie AW Team 11  -  2 Fryzjerstwo Kowalczyk Rycerze
21. Maj. 2019
19:30 Drzo Stowarzyszenie Drzonków  -  AC Góra AC
19:30 Apexim Apexim Bis  -  FVC Endogroup.com.pl FVC
20:35 Agresor Agresor  -  Orkan Drzonów Orkan
24. Maj. 2019
20:35 Martex Martex  -  LukasMed Transport Medyczny LukasMed
# Zespół M Z R P Pkt
1 Piwnica Kawon 17 16 0 1 48
2 2 Fast 17 13 0 4 39
3 eFCe Po NaLewCe 16 10 2 4 32
4 Bradders 16 9 0 7 27
5 Czeska Hospoda u Szwejka 15 9 0 6 27
6 Toppoint Artykuły Reklamowe 17 7 0 10 21
7 CAPRI-bis FC 16 5 2 9 17
8 Smolno 16 4 4 8 16
9 Tejado Usługi Dekarskie 16 5 1 10 16
10 Devil Energy 17 3 2 12 11
11 Pernod-Ricard 17 3 1 13 10

III liga B

Kolejka 20
28. Maj. 2019
20:35 Smolno Smolno  -  Pernod-Ricard Pernod-Ricard
31. Maj. 2019
19:30 Capri CAPRI-bis FC  -  eFCe Po NaLewCe Droszków
19:30 Devil Energy Devil Energy  -  Toppoint Artykuły Reklamowe TopPoint
20:35 Lagato Bradders  -  Piwnica Kawon Kawon
20:35 Tejado Tejado Usługi Dekarskie  -  Czeska Hospoda u Szwejka Szwejk
# Zespół M Z R P Pkt
1 Przylep-Park Świdnica 21 18 1 2 55
2 Victoria 21 16 1 4 49
3 Football Gangbang 20 16 1 3 49
4 Czerwone Diabły 21 15 2 4 47
5 San Escobar 21 12 0 9 36
6 Lumel Alucast 20 10 3 7 33
7 Bimbrownicy 22 10 0 12 30
8 eobuwie.pl 20 9 2 9 29
9 Barca 21 9 1 11 28
10 Carpets Ultimate Team 20 7 1 12 22
11 Panathinaikos Alkoholikus 9 4 1 4 13
12 Valar Morghulis 20 3 1 16 10
13 Batery Team 21 1 2 18 5
14 Site Crew 84 19 0 0 19 0

IV liga

Kolejka 23
20. Maj. 2019
20:35 Black Przylep-Park Świdnica  -  Victoria Wiktoria
21. Maj. 2019
19:30 Apostoły Lumel Alucast  -  San Escobar San Escobar
20:35 Czarni Barca  -  Carpets Ultimate Team Ultimate
22. Maj. 2019
19:30 eobuwie.pl eobuwie.pl 3  -  0 Batery Team Batery
20:35 Site Site Crew 84  -  Panathinaikos Alkoholikus Panathinaikos
23. Maj. 2019
19:30 Czerwone Czerwone Diabły  -  Bimbrownicy Bimbrownicy
20:35 Valar Valar Morghulis  -  Football Gangbang Football GB

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.