I liga

Kolejka 9
21. Paź. 2019
18:30 Koncept Koncept  -  KS Rybno - DjHektor.pl KS
18:30 BOHAR WSW  -  Eko-Pol Eko-Pol
19:35 Domlux Domlux  -  RM Solar Proinvest
19:35 G.U.L. G.U.L.  -  Pat-Pol Zawada Pat-Pol
20:40 Francepol Francepol  -  PUSSR PUSSR
20:40 Firlej Firlej Niedoradz  -  Novita Pleyada Pleyada
# Zespół M Z R P Pkt
1 Apator Rector 6 5 1 0 16
2 Martex 7 4 1 2 13
3 2 Fast 6 4 0 2 12
4 Luks Jany 6 4 0 2 12
5 Czarni eMTe Liwno 7 4 0 3 12
6 Kawon Team 7 3 2 2 11
7 LukasMed Transport Medyczny 6 2 1 3 7
8 PSS Społem A.S Braciak 6 2 1 3 7
9 Czelsi 6 1 1 4 4
10 MM alu Jointelmeni 7 1 1 5 4
11 Park HOME Nieruchomosci 6 1 0 5 3

II liga

Kolejka 7
09. Paź. 2019
18:30 LukasMed LukasMed Transport Medyczny 3  -  0 Park HOME Nieruchomosci  Dantex
18:30 OSPM 2 Fast 2  -  4 Luks Jany Luks
19:35 PSS PSS Społem A.S Braciak 1  -  1 Martex Martex
19:35 JT MM alu Jointelmeni 4  -  6 Czarni eMTe Liwno Czarni
20:40 Apator Apator Rector 2  -  2 Kawon Team Kawon
# Zespół M Z R P Pkt
1 Martex 20 18 1 1 55
2 LukasMed Transport Medyczny 20 13 4 3 43
3 Orkan Drzonów 20 13 3 4 42
4 AW Team 20 10 2 8 32
5 Agresor 20 10 2 8 32
6 Bimbrownicy 20 10 1 9 31
7 AC Góra 20 6 4 10 22
8 Instaltelecom 20 7 1 12 22
9 FVC Endogroup.com.pl 20 4 3 13 15
10 Fryzjerstwo Kowalczyk 20 4 1 15 13
11 Stowarzyszenie Drzonków 20 4 0 16 12

III liga A

Kolejka 21
04. Cze. 2019
20:35 Apexim Instaltelecom 1  -  5 AW Team Drogerie
07. Cze. 2019
20:35 Agresor Agresor 2  -  1 LukasMed Transport Medyczny LukasMed
11. Cze. 2019
19:30 MON-chester Bimbrownicy 0  -  3 AC Góra AC
19:30 Drzo Stowarzyszenie Drzonków 0  -  3 FVC Endogroup.com.pl FVC
20:35 Martex Martex 9  -  3 Fryzjerstwo Kowalczyk Rycerze
# Zespół M Z R P Pkt
1 Kawon Team 20 18 0 2 54
2 2 Fast 20 16 0 4 48
3 eFCe Po NaLewCe 20 12 2 6 38
4 Czeska Hospoda u Szwejka 20 12 1 7 37
5 Bradders 20 9 0 11 27
6 CAPRI-bis FC 20 7 3 10 24
7 Smolno 20 6 5 9 23
8 Toppoint Artykuły Reklamowe 20 7 0 13 21
9 Tejado Usługi Dekarskie 20 6 1 13 19
10 Devil Energy 20 5 2 13 17
11 Pernod-Ricard 20 4 2 14 14

III liga B

Kolejka 22
12. Cze. 2019
19:30 Tejado Tejado Usługi Dekarskie 3  -  0 Toppoint Artykuły Reklamowe TopPoint
19:30 Smolno Smolno 1  -  7 Devil Energy Devil Energy
20:35 Capri CAPRI-bis FC 4  -  1 Pernod-Ricard Pernod-Ricard
14. Cze. 2019
20:35 OSPM 2 Fast 1  -  0 eFCe Po NaLewCe Droszków
20:35 Lagato Bradders 0  -  3 Czeska Hospoda u Szwejka Szwejk
# Zespół M Z R P Pkt
1 Przylep-Park Świdnica 25 20 1 4 61
2 SF Okna - Victoria 25 20 1 4 61
3 Football Gangbang 25 20 1 4 61
4 Czerwone Diabły 25 18 2 5 56
5 Lumel Alucast 25 13 3 9 42
6 San Escobar 25 13 1 11 40
7 Barca 25 12 1 12 37
8 eobuwie.pl 25 11 3 11 36
9 Bimbrownicy 25 10 0 15 30
10 Carpets Ultimate Team 25 9 1 15 28
11 Panathinaikos Alkoholikus 13 6 1 6 19
12 Valar Morghulis 25 6 1 18 19
13 Batery Team 25 1 2 22 5
14 Site Crew 84 25 1 0 24 3

IV liga

Kolejka 26
24. Maj. 2019
18:30 Bimbrownicy Bimbrownicy 0  -  3 Barca Czarni
04. Cze. 2019
19:30 Football GB Football Gangbang 2  -  1 Przylep-Park Świdnica Black
20:35 Czerwone Czerwone Diabły 11  -  1 Lumel Alucast Apostoły
05. Cze. 2019
20:35 Wiktoria SF Okna - Victoria 13  -  1 eobuwie.pl eobuwie.pl
06. Cze. 2019
19:30 San Escobar San Escobar 17  -  0 Site Crew 84 Site
20:35 Ultimate Carpets Ultimate Team 7  -  4 Valar Morghulis Valar
07. Cze. 2019
19:30 Batery Batery Team 0  -  3 Panathinaikos Alkoholikus Panathinaikos

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.

Ostatnio dodane