I liga

Kolejka 9
21. Paź. 2019
18:30 Koncept Koncept  -  KS Rybno - DjHektor.pl KS
18:30 BOHAR BOHAR Palety EC WSW  -  Eko-Pol S.C. Eko-Pol
19:35 Domlux Domlux  -  RM Proinvest Ital Karton Proinvest
19:35 G.U.L. G.U.L.  -  Pat-Pol Zawada Pat-Pol
20:40 Francepol Francepol-Cytropol  -  PUSSR PUSSR
20:40 Firlej Firlej Niedoradz  -  Novita Pleyada Pleyada
# Zespół M Z R P Pkt
1 2 Fast 0 0 0 0 0
1 Apator Rector 0 0 0 0 0
1 Czarni eMTe Liwno 0 0 0 0 0
1 Czelsi 0 0 0 0 0
1 Endredon Team 0 0 0 0 0
1 LukasMed Transport Medyczny 0 0 0 0 0
1 Luks Jany 0 0 0 0 0
1 Martex 0 0 0 0 0
1 MM alu Jointelmeni 0 0 0 0 0
1 Park HOME Nieruchomosci 0 0 0 0 0
1 Piwnica Kawon 0 0 0 0 0
1 PSS Społem Czarne Śmietany 0 0 0 0 0

II liga

Kolejka 1
28. Sie. 2019
18:30 Kawon Piwnica Kawon  -  Martex Martex
18:30 Luks Luks Jany  -  Endredon Team Adredon
19:35 Dantex Park HOME Nieruchomosci  -  Czarni eMTe Liwno Czarni
19:35 PSS PSS Społem Czarne Śmietany  -  MM alu Jointelmeni JT
20:40 LukasMed LukasMed Transport Medyczny  -  Czelsi Czelsi
20:40 OSPM 2 Fast  -  Apator Rector Apator
# Zespół M Z R P Pkt
1 Martex 20 18 1 1 55
2 LukasMed Transport Medyczny 20 13 4 3 43
3 Orkan Drzonów 20 13 3 4 42
4 AW Team 20 10 2 8 32
5 Agresor 20 10 2 8 32
6 MON-chester Bimbrownicy 20 10 1 9 31
7 AC Góra 20 6 4 10 22
8 Apexim Bis 20 7 1 12 22
9 FVC Endogroup.com.pl 20 4 3 13 15
10 Fryzjerstwo Kowalczyk 20 4 1 15 13
11 Stowarzyszenie Drzonków 20 4 0 16 12

III liga A

Kolejka 21
04. Cze. 2019
20:35 Apexim Apexim Bis 1  -  5 AW Team Drogerie
07. Cze. 2019
20:35 Agresor Agresor 2  -  1 LukasMed Transport Medyczny LukasMed
11. Cze. 2019
19:30 MON-chester MON-chester Bimbrownicy 0  -  3 AC Góra AC
19:30 Drzo Stowarzyszenie Drzonków 0  -  3 FVC Endogroup.com.pl FVC
20:35 Martex Martex 9  -  3 Fryzjerstwo Kowalczyk Rycerze
# Zespół M Z R P Pkt
1 Piwnica Kawon 20 18 0 2 54
2 2 Fast 20 16 0 4 48
3 eFCe Po NaLewCe 20 12 2 6 38
4 Czeska Hospoda u Szwejka 20 12 1 7 37
5 Bradders 20 9 0 11 27
6 CAPRI-bis FC 20 7 3 10 24
7 Smolno 20 6 5 9 23
8 Toppoint Artykuły Reklamowe 20 7 0 13 21
9 Tejado Usługi Dekarskie 20 6 1 13 19
10 Devil Energy 20 5 2 13 17
11 Pernod-Ricard 20 4 2 14 14

III liga B

Kolejka 22
12. Cze. 2019
19:30 Tejado Tejado Usługi Dekarskie 3  -  0 Toppoint Artykuły Reklamowe TopPoint
19:30 Smolno Smolno 1  -  7 Devil Energy Devil Energy
20:35 Capri CAPRI-bis FC 4  -  1 Pernod-Ricard Pernod-Ricard
14. Cze. 2019
20:35 OSPM 2 Fast 1  -  0 eFCe Po NaLewCe Droszków
20:35 Lagato Bradders 0  -  3 Czeska Hospoda u Szwejka Szwejk
# Zespół M Z R P Pkt
1 Przylep-Park Świdnica 25 20 1 4 61
2 Victoria 25 20 1 4 61
3 Football Gangbang 25 20 1 4 61
4 Czerwone Diabły 25 18 2 5 56
5 Lumel Alucast 25 13 3 9 42
6 San Escobar 25 13 1 11 40
7 Barca 25 12 1 12 37
8 eobuwie.pl 25 11 3 11 36
9 Bimbrownicy 25 10 0 15 30
10 Carpets Ultimate Team 25 9 1 15 28
11 Panathinaikos Alkoholikus 13 6 1 6 19
12 Valar Morghulis 25 6 1 18 19
13 Batery Team 25 1 2 22 5
14 Site Crew 84 25 1 0 24 3

IV liga

Kolejka 26
24. Maj. 2019
18:30 Bimbrownicy Bimbrownicy 0  -  3 Barca Czarni
04. Cze. 2019
19:30 Football GB Football Gangbang 2  -  1 Przylep-Park Świdnica Black
20:35 Czerwone Czerwone Diabły 11  -  1 Lumel Alucast Apostoły
05. Cze. 2019
20:35 Wiktoria Victoria 13  -  1 eobuwie.pl eobuwie.pl
06. Cze. 2019
19:30 San Escobar San Escobar 17  -  0 Site Crew 84 Site
20:35 Ultimate Carpets Ultimate Team 7  -  4 Valar Morghulis Valar
07. Cze. 2019
19:30 Batery Batery Team 0  -  3 Panathinaikos Alkoholikus Panathinaikos
# Zespół M Z R P Pkt
1 Czarni eMTe Liwno 45+ 0 0 0 0 0
1 Everest Fitness 0 0 0 0 0
1 Firlej Niedoradz 0 0 0 0 0
1 Kotar-Piast Ex Meble 0 0 0 0 0
1 KP 0 0 0 0 0
1 Lechia 90 0 0 0 0 0
1 Pleyada 45+ 0 0 0 0 0
1 PSS Społem 45+ 0 0 0 0 0
1 Stowarzyszenie Drzonków 0 0 0 0 0
1 Tempo 45+ 0 0 0 0 0

Oldboye

Round 5
26. Sie. 2019
18:30 Tempo Tempo 45+  -  KP Stary Team
18:30 Kotar-Piast Kotar-Piast Ex Meble  -  Pleyada 45+ Pleyada
19:25 Drzo Stowarzyszenie Drzonków  -  PSS Społem 45+ PSS
19:25 Firlej Firlej Niedoradz  -  Everest Fitness Everest
20:20 Lechia 90 Lechia 90  -  Czarni eMTe Liwno 45+ Czarni

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.

Ostatnio dodane