Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - IV Liga - sezon 2018/2019


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 27.08.2018 19:30 h Batery Team - Football Gangbang1 - 4
1 Kolejka 1 28.08.2018 19:30 h San Escobar - Valar Morghulis6 - 2
1 Kolejka 1 28.08.2018 20:35 h Victoria - Site Crew 848 - 3
1 Kolejka 1 29.08.2018 19:30 h Bimbrownicy - eobuwie.pl2 - 1
1 Kolejka 1 29.08.2018 20:35 h Czerwone Diabły - Czarni2 - 0
1 Kolejka 1 30.08.2018 19:30 h Przylep-Park Świdnica - Lumel Alucast5 - 1
2 Kolejka 2 30.08.2018 20:35 h Batery Team - Carpets Ultimate Team4 - 8
2 Kolejka 2 31.08.2018 20:35 h Victoria - Valar Morghulis3 - 1
2 Kolejka 2 03.09.2018 19:30 h Site Crew 84 - Bimbrownicy4 - 7
2 Kolejka 2 03.09.2018 20:35 h eobuwie.pl - Czerwone Diabły3 - 1
2 Kolejka 2 04.09.2018 19:30 h Czarni - Przylep-Park Świdnica1 - 8
2 Kolejka 2 04.09.2018 20:35 h Football Gangbang - Lumel Alucast3 - 1
3 Kolejka 3 05.09.2018 19:30 h San Escobar - Batery Team4 - 3
3 Kolejka 3 06.09.2018 19:30 h Bimbrownicy - Valar Morghulis1 - 4
3 Kolejka 3 06.09.2018 20:35 h Czerwone Diabły - Site Crew 845 - 1
3 Kolejka 3 07.09.2018 20:35 h Carpets Ultimate Team - Football Gangbang2 - 6
3 Kolejka 3 10.09.2018 19:30 h Lumel Alucast - Czarni5 - 4
3 Kolejka 3 05.10.2018 18:30 h Przylep-Park Świdnica - eobuwie.pl4 - 3
4 Kolejka 4 10.09.2018 20:35 h Carpets Ultimate Team - San Escobar0 - 3
4 Kolejka 4 11.09.2018 19:30 h Batery Team - Victoria2 - 4
4 Kolejka 4 12.09.2018 19:30 h Valar Morghulis - Czerwone Diabły1 - 2
4 Kolejka 4 12.09.2018 20:35 h Site Crew 84 - Przylep-Park Świdnica0 - 32
4 Kolejka 4 13.09.2018 19:30 h eobuwie.pl - Lumel Alucast2 - 7
4 Kolejka 4 13.09.2018 20:35 h Football Gangbang - Czarni4 - 1
5 Kolejka 5 14.09.2018 19:30 h Victoria - Carpets Ultimate Team4 - 1
5 Kolejka 5 17.09.2018 19:30 h San Escobar - Football Gangbang0 - 4
5 Kolejka 5 18.09.2018 19:30 h Przylep-Park Świdnica - Valar Morghulis10 - 0
5 Kolejka 5 18.09.2018 20:35 h Lumel Alucast - Site Crew 8413 - 2
5 Kolejka 5 19.09.2018 19:30 h Czarni - eobuwie.pl3 - 9
5 Kolejka 5 21.09.2018 18:30 h Bimbrownicy - Batery Team3 - 2
6 Kolejka 6 19.09.2018 20:35 h San Escobar - Victoria1 - 8
6 Kolejka 6 20.09.2018 19:30 h Carpets Ultimate Team - Bimbrownicy7 - 4
6 Kolejka 6 20.09.2018 20:35 h Batery Team - Czerwone Diabły0 - 0
6 Kolejka 6 21.09.2018 20:35 h Valar Morghulis - Lumel Alucast0 - 3
6 Kolejka 6 24.09.2018 19:30 h Site Crew 84 - Czarni2 - 4
6 Kolejka 6 24.09.2018 20:35 h Football Gangbang - eobuwie.pl4 - 4
7 Kolejka 7 25.09.2018 19:30 h Bimbrownicy - San Escobar4 - 8
7 Kolejka 7 25.09.2018 20:35 h Czerwone Diabły - Carpets Ultimate Team2 - 0
7 Kolejka 7 26.09.2018 19:30 h Przylep-Park Świdnica - Batery Team3 - 0
7 Kolejka 7 27.09.2018 19:30 h Victoria - Football Gangbang3 - 5
7 Kolejka 7 27.09.2018 20:35 h Czarni - Valar Morghulis3 - 2
7 Kolejka 7 28.09.2018 19:30 h eobuwie.pl - Site Crew 845 - 4
8 Kolejka 8 28.09.2018 20:35 h San Escobar - Czerwone Diabły2 - 6
8 Kolejka 8 01.10.2018 19:30 h Victoria - Bimbrownicy6 - 1
8 Kolejka 8 01.10.2018 20:35 h Carpets Ultimate Team - Przylep-Park Świdnica2 - 10
8 Kolejka 8 02.10.2018 19:30 h Batery Team - Lumel Alucast4 - 4
8 Kolejka 8 03.10.2018 19:30 h Valar Morghulis - eobuwie.pl0 - 2
8 Kolejka 8 03.10.2018 20:35 h Football Gangbang - Site Crew 8412 - 5
9 Kolejka 9 04.10.2018 19:30 h Czerwone Diabły - Victoria1 - 5
9 Kolejka 9 05.10.2018 19:30 h Lumel Alucast - Carpets Ultimate Team6 - 1
9 Kolejka 9 05.10.2018 20:35 h Czarni - Batery Team4 - 2
9 Kolejka 9 08.10.2018 19:30 h Bimbrownicy - Football Gangbang0 - 7
9 Kolejka 9 09.10.2018 19:30 h Site Crew 84 - Valar Morghulis2 - 5
9 Kolejka 9 12.10.2018 18:30 h Przylep-Park Świdnica - San Escobar7 - 3
10 Kolejka 10 09.10.2018 20:35 h Victoria - Przylep-Park Świdnica6 - 7
10 Kolejka 10 10.10.2018 19:30 h San Escobar - Lumel Alucast6 - 1
10 Kolejka 10 10.10.2018 20:35 h Carpets Ultimate Team - Czarni6 - 3
10 Kolejka 10 11.10.2018 19:30 h Batery Team - eobuwie.pl2 - 4
10 Kolejka 10 12.10.2018 19:30 h Bimbrownicy - Czerwone Diabły1 - 4
10 Kolejka 10 12.10.2018 20:35 h Football Gangbang - Valar Morghulis3 - 1
11 Kolejka 11 15.10.2018 19:30 h Czerwone Diabły - Football Gangbang1 - 4
11 Kolejka 11 15.10.2018 20:35 h Przylep-Park Świdnica - Bimbrownicy3 - 0
11 Kolejka 11 16.10.2018 19:30 h Lumel Alucast - Victoria2 - 2
11 Kolejka 11 16.10.2018 20:35 h Czarni - San Escobar2 - 9
11 Kolejka 11 17.10.2018 19:30 h eobuwie.pl - Carpets Ultimate Team2 - 2
11 Kolejka 11 07.11.2018 18:30 h Site Crew 84 - Batery Team0 - 6
12 Kolejka 12 18.10.2018 20:35 h Czerwone Diabły - Przylep-Park Świdnica3 - 1
12 Kolejka 12 19.10.2018 19:30 h Bimbrownicy - Lumel Alucast8 - 1
12 Kolejka 12 22.10.2018 19:30 h San Escobar - eobuwie.pl2 - 5
12 Kolejka 12 22.10.2018 20:35 h Victoria - Czarni5 - 2
12 Kolejka 12 23.10.2018 19:30 h Carpets Ultimate Team - Site Crew 845 - 3
12 Kolejka 12 29.10.2018 19:30 h Batery Team - Valar Morghulis0 - 3
13 Kolejka 13 24.10.2018 19:30 h Przylep-Park Świdnica - Football Gangbang1 - 2
13 Kolejka 13 24.10.2018 20:35 h Lumel Alucast - Czerwone Diabły2 - 5
13 Kolejka 13 25.10.2018 19:30 h Czarni - Bimbrownicy4 - 7
13 Kolejka 13 25.10.2018 20:35 h eobuwie.pl - Victoria2 - 6
13 Kolejka 13 26.10.2018 18:00 h Site Crew 84 - San Escobar0 - 3
13 Kolejka 13 26.10.2018 19:05 h Valar Morghulis - Carpets Ultimate Team1 - 11

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.

Ostatnio dodane