Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - IV Liga - sezon 2018/2019


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 27.08.2018 19:30 h Batery Team - Football Gangbang1 - 4
1 Kolejka 1 28.08.2018 19:30 h San Escobar - Valar Morghulis6 - 2
1 Kolejka 1 28.08.2018 20:35 h Victoria - Site Crew 848 - 3
1 Kolejka 1 29.08.2018 19:30 h Bimbrownicy - eobuwie.pl2 - 1
1 Kolejka 1 29.08.2018 20:35 h Czerwone Diabły - Barca2 - 0
1 Kolejka 1 30.08.2018 19:30 h Przylep-Park Świdnica - Lumel Alucast5 - 1
2 Kolejka 2 30.08.2018 20:35 h Batery Team - Carpets Ultimate Team4 - 8
2 Kolejka 2 31.08.2018 20:35 h Victoria - Valar Morghulis3 - 1
2 Kolejka 2 03.09.2018 19:30 h Site Crew 84 - Bimbrownicy4 - 7
2 Kolejka 2 03.09.2018 20:35 h eobuwie.pl - Czerwone Diabły3 - 1
2 Kolejka 2 04.09.2018 19:30 h Barca - Przylep-Park Świdnica1 - 8
2 Kolejka 2 04.09.2018 20:35 h Football Gangbang - Lumel Alucast3 - 1
3 Kolejka 3 05.09.2018 19:30 h San Escobar - Batery Team4 - 3
3 Kolejka 3 06.09.2018 19:30 h Bimbrownicy - Valar Morghulis1 - 4
3 Kolejka 3 06.09.2018 20:35 h Czerwone Diabły - Site Crew 845 - 1
3 Kolejka 3 07.09.2018 20:35 h Carpets Ultimate Team - Football Gangbang2 - 6
3 Kolejka 3 10.09.2018 19:30 h Lumel Alucast - Barca5 - 4
3 Kolejka 3 05.10.2018 18:30 h Przylep-Park Świdnica - eobuwie.pl4 - 3
4 Kolejka 4 10.09.2018 20:35 h Carpets Ultimate Team - San Escobar0 - 3
4 Kolejka 4 11.09.2018 19:30 h Batery Team - Victoria2 - 4
4 Kolejka 4 12.09.2018 19:30 h Valar Morghulis - Czerwone Diabły1 - 2
4 Kolejka 4 12.09.2018 20:35 h Site Crew 84 - Przylep-Park Świdnica0 - 32
4 Kolejka 4 13.09.2018 19:30 h eobuwie.pl - Lumel Alucast2 - 7
4 Kolejka 4 13.09.2018 20:35 h Football Gangbang - Barca4 - 1
5 Kolejka 5 14.09.2018 19:30 h Victoria - Carpets Ultimate Team4 - 1
5 Kolejka 5 17.09.2018 19:30 h San Escobar - Football Gangbang0 - 4
5 Kolejka 5 18.09.2018 19:30 h Przylep-Park Świdnica - Valar Morghulis10 - 0
5 Kolejka 5 18.09.2018 20:35 h Lumel Alucast - Site Crew 8413 - 2
5 Kolejka 5 19.09.2018 19:30 h Barca - eobuwie.pl3 - 9
5 Kolejka 5 21.09.2018 18:30 h Bimbrownicy - Batery Team3 - 2
6 Kolejka 6 19.09.2018 20:35 h San Escobar - Victoria1 - 8
6 Kolejka 6 20.09.2018 19:30 h Carpets Ultimate Team - Bimbrownicy7 - 4
6 Kolejka 6 20.09.2018 20:35 h Batery Team - Czerwone Diabły0 - 0
6 Kolejka 6 21.09.2018 20:35 h Valar Morghulis - Lumel Alucast0 - 3
6 Kolejka 6 24.09.2018 19:30 h Site Crew 84 - Barca2 - 4
6 Kolejka 6 24.09.2018 20:35 h Football Gangbang - eobuwie.pl4 - 4
7 Kolejka 7 25.09.2018 19:30 h Bimbrownicy - San Escobar4 - 8
7 Kolejka 7 25.09.2018 20:35 h Czerwone Diabły - Carpets Ultimate Team2 - 0
7 Kolejka 7 26.09.2018 19:30 h Przylep-Park Świdnica - Batery Team3 - 0
7 Kolejka 7 27.09.2018 19:30 h Victoria - Football Gangbang3 - 5
7 Kolejka 7 27.09.2018 20:35 h Barca - Valar Morghulis3 - 2
7 Kolejka 7 28.09.2018 19:30 h eobuwie.pl - Site Crew 845 - 4
8 Kolejka 8 28.09.2018 20:35 h San Escobar - Czerwone Diabły2 - 6
8 Kolejka 8 01.10.2018 19:30 h Victoria - Bimbrownicy6 - 1
8 Kolejka 8 01.10.2018 20:35 h Carpets Ultimate Team - Przylep-Park Świdnica2 - 10
8 Kolejka 8 02.10.2018 19:30 h Batery Team - Lumel Alucast4 - 4
8 Kolejka 8 03.10.2018 19:30 h Valar Morghulis - eobuwie.pl0 - 2
8 Kolejka 8 03.10.2018 20:35 h Football Gangbang - Site Crew 8412 - 5
9 Kolejka 9 04.10.2018 19:30 h Czerwone Diabły - Victoria1 - 5
9 Kolejka 9 05.10.2018 19:30 h Lumel Alucast - Carpets Ultimate Team6 - 1
9 Kolejka 9 05.10.2018 20:35 h Barca - Batery Team4 - 2
9 Kolejka 9 08.10.2018 19:30 h Bimbrownicy - Football Gangbang0 - 7
9 Kolejka 9 09.10.2018 19:30 h Site Crew 84 - Valar Morghulis2 - 5
9 Kolejka 9 12.10.2018 18:30 h Przylep-Park Świdnica - San Escobar7 - 3
10 Kolejka 10 09.10.2018 20:35 h Victoria - Przylep-Park Świdnica6 - 7
10 Kolejka 10 10.10.2018 19:30 h San Escobar - Lumel Alucast6 - 1
10 Kolejka 10 10.10.2018 20:35 h Carpets Ultimate Team - Barca6 - 3
10 Kolejka 10 11.10.2018 19:30 h Batery Team - eobuwie.pl2 - 4
10 Kolejka 10 12.10.2018 19:30 h Bimbrownicy - Czerwone Diabły1 - 4
10 Kolejka 10 12.10.2018 20:35 h Football Gangbang - Valar Morghulis3 - 1
11 Kolejka 11 15.10.2018 19:30 h Czerwone Diabły - Football Gangbang1 - 4
11 Kolejka 11 15.10.2018 20:35 h Przylep-Park Świdnica - Bimbrownicy3 - 0
11 Kolejka 11 16.10.2018 19:30 h Lumel Alucast - Victoria2 - 2
11 Kolejka 11 16.10.2018 20:35 h Barca - San Escobar2 - 9
11 Kolejka 11 17.10.2018 19:30 h eobuwie.pl - Carpets Ultimate Team2 - 2
11 Kolejka 11 07.11.2018 18:30 h Site Crew 84 - Batery Team0 - 6
12 Kolejka 12 18.10.2018 20:35 h Czerwone Diabły - Przylep-Park Świdnica3 - 1
12 Kolejka 12 19.10.2018 19:30 h Bimbrownicy - Lumel Alucast8 - 1
12 Kolejka 12 22.10.2018 19:30 h San Escobar - eobuwie.pl2 - 5
12 Kolejka 12 22.10.2018 20:35 h Victoria - Barca5 - 2
12 Kolejka 12 23.10.2018 19:30 h Carpets Ultimate Team - Site Crew 845 - 3
12 Kolejka 12 29.10.2018 19:30 h Batery Team - Valar Morghulis0 - 3
13 Kolejka 13 24.10.2018 19:30 h Przylep-Park Świdnica - Football Gangbang1 - 2
13 Kolejka 13 24.10.2018 20:35 h Lumel Alucast - Czerwone Diabły2 - 5
13 Kolejka 13 25.10.2018 19:30 h Barca - Bimbrownicy4 - 7
13 Kolejka 13 25.10.2018 20:35 h eobuwie.pl - Victoria2 - 6
13 Kolejka 13 26.10.2018 18:00 h Site Crew 84 - San Escobar0 - 3
13 Kolejka 13 26.10.2018 19:05 h Valar Morghulis - Carpets Ultimate Team1 - 11
14 Kolejka 14 25.03.2019 19:30 h Panathinaikos Alkoholikus - Carpets Ultimate Team4 - 2
14 Kolejka 14 25.03.2019 20:35 h Football Gangbang - Batery Team3 - 0
14 Kolejka 14 26.03.2019 19:30 h Valar Morghulis - San Escobar2 - 5
14 Kolejka 14 26.03.2019 20:35 h Site Crew 84 - Victoria0 - 17
14 Kolejka 14 27.03.2019 19:30 h eobuwie.pl - Bimbrownicy1 - 8
14 Kolejka 14 27.03.2019 20:35 h Barca - Czerwone Diabły3 - 2
14 Kolejka 14 28.03.2019 19:30 h Lumel Alucast - Przylep-Park Świdnica1 - 1
15 Kolejka 15 28.03.2019 20:35 h Carpets Ultimate Team - Batery Team12 - 3
15 Kolejka 15 29.03.2019 19:30 h San Escobar - Panathinaikos Alkoholikus3 - 4
15 Kolejka 15 29.03.2019 20:35 h Valar Morghulis - Victoria1 - 8
15 Kolejka 15 01.04.2019 19:30 h Bimbrownicy - Site Crew 847 - 3
15 Kolejka 15 01.04.2019 20:35 h Czerwone Diabły - eobuwie.pl4 - 1
15 Kolejka 15 02.04.2019 19:30 h Przylep-Park Świdnica - Barca4 - 2
15 Kolejka 15 02.04.2019 20:35 h Lumel Alucast - Football Gangbang3 - 4
16 Kolejka 16 03.04.2019 19:30 h Batery Team - San Escobar3 - 14
16 Kolejka 16 03.04.2019 20:35 h Panathinaikos Alkoholikus - Victoria4 - 2
16 Kolejka 16 04.04.2019 19:30 h Valar Morghulis - Bimbrownicy1 - 4
16 Kolejka 16 04.04.2019 20:35 h Site Crew 84 - Czerwone Diabły3 - 14
16 Kolejka 16 08.04.2019 19:30 h eobuwie.pl - Przylep-Park Świdnica2 - 3
16 Kolejka 16 08.04.2019 20:35 h Football Gangbang - Carpets Ultimate Team7 - 4
16 Kolejka 16 09.04.2019 19:30 h Barca - Lumel Alucast5 - 2
17 Kolejka 17 09.04.2019 20:35 h Victoria - Batery Team8 - 3
17 Kolejka 17 10.04.2019 19:30 h Bimbrownicy - Panathinaikos Alkoholikus4 - 1
17 Kolejka 17 10.04.2019 20:35 h Czerwone Diabły - Valar Morghulis3 - 3
17 Kolejka 17 11.04.2019 19:30 h San Escobar - Carpets Ultimate Team7 - 3
17 Kolejka 17 11.04.2019 20:35 h Przylep-Park Świdnica - Site Crew 8420 - 2
17 Kolejka 17 12.04.2019 19:30 h Lumel Alucast - eobuwie.pl4 - 2
17 Kolejka 17 12.04.2019 20:35 h Barca - Football Gangbang5 - 3
18 Kolejka 18 15.04.2019 19:30 h Carpets Ultimate Team - Victoria3 - 4
18 Kolejka 18 15.04.2019 20:35 h Batery Team - Bimbrownicy2 - 3
18 Kolejka 18 16.04.2019 19:30 h Panathinaikos Alkoholikus - Czerwone Diabły1 - 7
18 Kolejka 18 16.04.2019 20:35 h Football Gangbang - San Escobar2 - 11
18 Kolejka 18 17.04.2019 19:30 h Valar Morghulis - Przylep-Park Świdnica2 - 12
18 Kolejka 18 17.04.2019 20:35 h Site Crew 84 - Lumel Alucast3 - 9
18 Kolejka 18 18.04.2019 19:30 h eobuwie.pl - Barca4 - 2
19 Kolejka 19 18.04.2019 20:35 h Bimbrownicy - Carpets Ultimate Team3 - 9
19 Kolejka 19 19.04.2019 19:30 h Victoria - San Escobar12 - 3
19 Kolejka 19 19.04.2019 20:35 h Czerwone Diabły - Batery Team3 - 0
19 Kolejka 19 23.04.2019 19:30 h Przylep-Park Świdnica - Panathinaikos Alkoholikus9 - 3
19 Kolejka 19 23.04.2019 20:35 h Lumel Alucast - Valar Morghulis3 - 0
19 Kolejka 19 24.04.2019 19:30 h Barca - Site Crew 848 - 2
19 Kolejka 19 07.06.2019 20:35 h eobuwie.pl - Football Gangbang0 - 3
20 Kolejka 20 25.04.2019 19:30 h San Escobar - Bimbrownicy15 - 1
20 Kolejka 20 25.04.2019 20:35 h Carpets Ultimate Team - Czerwone Diabły2 - 7
20 Kolejka 20 06.05.2019 19:30 h Batery Team - Przylep-Park Świdnica3 - 12
20 Kolejka 20 06.05.2019 20:35 h Panathinaikos Alkoholikus - Lumel Alucast1 - 3
20 Kolejka 20 07.05.2019 19:30 h Valar Morghulis - Barca1 - 2
20 Kolejka 20 07.05.2019 20:35 h Football Gangbang - Victoria4 - 9
20 Kolejka 20 10.06.2019 20:40 h Site Crew 84 - eobuwie.pl0 - 3
21 Kolejka 21 08.05.2019 20:35 h Czerwone Diabły - San Escobar5 - 2
21 Kolejka 21 09.05.2019 19:30 h Lumel Alucast - Batery Team3 - 0
21 Kolejka 21 09.05.2019 20:35 h Przylep-Park Świdnica - Carpets Ultimate Team10 - 3
21 Kolejka 21 13.05.2019 19:30 h Bimbrownicy - Victoria2 - 3
21 Kolejka 21 13.05.2019 20:35 h Barca - Panathinaikos Alkoholikus4 - 4
21 Kolejka 21 14.05.2019 19:30 h eobuwie.pl - Valar Morghulis1 - 0
21 Kolejka 21 14.05.2019 20:35 h Site Crew 84 - Football Gangbang7 - 18
22 Kolejka 22 15.05.2019 19:30 h Victoria - Czerwone Diabły1 - 5
22 Kolejka 22 15.05.2019 20:35 h San Escobar - Przylep-Park Świdnica0 - 3
22 Kolejka 22 16.05.2019 19:30 h Panathinaikos Alkoholikus - eobuwie.pl5 - 3
22 Kolejka 22 16.05.2019 20:35 h Football Gangbang - Bimbrownicy11 - 3
22 Kolejka 22 17.05.2019 19:30 h Carpets Ultimate Team - Lumel Alucast5 - 6
22 Kolejka 22 17.05.2019 20:35 h Batery Team - Barca0 - 3
22 Kolejka 22 20.05.2019 19:30 h Valar Morghulis - Site Crew 843 - 0
23 Kolejka 23 20.05.2019 20:35 h Przylep-Park Świdnica - Victoria4 - 7
23 Kolejka 23 21.05.2019 19:30 h Lumel Alucast - San Escobar6 - 4
23 Kolejka 23 21.05.2019 20:35 h Barca - Carpets Ultimate Team2 - 1
23 Kolejka 23 22.05.2019 19:30 h eobuwie.pl - Batery Team3 - 0
23 Kolejka 23 22.05.2019 20:35 h Site Crew 84 - Panathinaikos Alkoholikus1 - 12
23 Kolejka 23 23.05.2019 19:30 h Czerwone Diabły - Bimbrownicy3 - 0
23 Kolejka 23 23.05.2019 20:35 h Valar Morghulis - Football Gangbang2 - 4
24 Kolejka 24 24.05.2019 19:30 h Victoria - Lumel Alucast5 - 4
24 Kolejka 24 24.05.2019 20:35 h Football Gangbang - Czerwone Diabły4 - 5
24 Kolejka 24 27.05.2019 19:30 h Carpets Ultimate Team - eobuwie.pl1 - 7
24 Kolejka 24 27.05.2019 20:35 h Panathinaikos Alkoholikus - Valar Morghulis5 - 7
24 Kolejka 24 28.05.2019 19:30 h Bimbrownicy - Przylep-Park Świdnica0 - 3
24 Kolejka 24 28.05.2019 20:35 h San Escobar - Barca2 - 8
24 Kolejka 24 29.05.2019 19:30 h Batery Team - Site Crew 840 - 3
25 Kolejka 25 19.04.2019 18:30 h Lumel Alucast - Bimbrownicy15 - 4
25 Kolejka 25 30.05.2019 19:30 h eobuwie.pl - San Escobar3 - 3
25 Kolejka 25 30.05.2019 20:35 h Panathinaikos Alkoholikus - Football Gangbang6 - 8
25 Kolejka 25 31.05.2019 19:30 h Barca - Victoria1 - 4
25 Kolejka 25 31.05.2019 20:35 h Przylep-Park Świdnica - Czerwone Diabły4 - 2
25 Kolejka 25 03.06.2019 19:30 h Site Crew 84 - Carpets Ultimate Team2 - 13
25 Kolejka 25 03.06.2019 20:35 h Valar Morghulis - Batery Team3 - 0
26 Kolejka 26 24.05.2019 18:30 h Bimbrownicy - Barca0 - 3
26 Kolejka 26 04.06.2019 19:30 h Football Gangbang - Przylep-Park Świdnica2 - 1
26 Kolejka 26 04.06.2019 20:35 h Czerwone Diabły - Lumel Alucast11 - 1
26 Kolejka 26 05.06.2019 20:35 h Victoria - eobuwie.pl13 - 1
26 Kolejka 26 06.06.2019 19:30 h San Escobar - Site Crew 8417 - 0
26 Kolejka 26 06.06.2019 20:35 h Carpets Ultimate Team - Valar Morghulis7 - 4
26 Kolejka 26 07.06.2019 19:30 h Batery Team - Panathinaikos Alkoholikus0 - 3

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.