Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - II Liga - sezon 2019/2020


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 28.08.2019 18:30 h Kawon Team - Martex7 - 5
1 Kolejka 1 28.08.2019 19:35 h Park HOME Nieruchomosci - Czarni eMTe Liwno0 - 3
1 Kolejka 1 28.08.2019 19:35 h PSS Społem A.S Braciak - MM alu Jointelmeni2 - 6
1 Kolejka 1 28.08.2019 20:40 h LukasMed Transport Medyczny - Czelsi3 - 5
1 Kolejka 1 28.08.2019 20:40 h 2 Fast - Apator Rector1 - 4
2 Kolejka 2 04.09.2019 18:30 h Czelsi - 2 Fast5 - 6
2 Kolejka 2 04.09.2019 18:30 h MM alu Jointelmeni - LukasMed Transport Medyczny1 - 3
2 Kolejka 2 04.09.2019 19:35 h Martex - Apator Rector2 - 3
2 Kolejka 2 04.09.2019 19:35 h Czarni eMTe Liwno - PSS Społem A.S Braciak3 - 5
2 Kolejka 2 04.09.2019 20:40 h Kawon Team - Luks Jany5 - 3
3 Kolejka 3 11.09.2019 18:30 h Park HOME Nieruchomosci - Kawon Team3 - 1
0 - 1
 - 
3 Kolejka 3 11.09.2019 19:35 h Luks Jany - Martex1 - 3
0 - 2
 - 
3 Kolejka 3 11.09.2019 19:35 h LukasMed Transport Medyczny - Czarni eMTe Liwno2 - 3
0 - 1
 - 
3 Kolejka 3 11.09.2019 20:40 h 2 Fast - MM alu Jointelmeni7 - 1
3 - 0
 - 
3 Kolejka 3 11.09.2019 20:40 h Apator Rector - Czelsi6 - 1
1 - 0
 - 
4 Kolejka 4 18.09.2019 18:30 h Martex - Czelsi7 - 3
4 - 1
 - 
4 Kolejka 4 18.09.2019 19:35 h Czarni eMTe Liwno - 2 Fast1 - 3
0 - 1
 - 
4 Kolejka 4 18.09.2019 19:35 h Kawon Team - PSS Społem A.S Braciak4 - 1
2 - 1
 - 
4 Kolejka 4 18.09.2019 20:40 h MM alu Jointelmeni - Apator Rector2 - 5
1 - 0
 - 
4 Kolejka 4 04.10.2019 19:30 h Luks Jany - Park HOME Nieruchomosci 3 - 1
1 - 1
 - 
5 Kolejka 5 25.09.2019 18:30 h Park HOME Nieruchomosci - Martex1 - 3
0 - 1
 - 
5 Kolejka 5 25.09.2019 18:30 h PSS Społem A.S Braciak - Luks Jany2 - 5
1 - 1
 - 
5 Kolejka 5 25.09.2019 19:35 h LukasMed Transport Medyczny - Kawon Team2 - 2
2 - 0
 - 
5 Kolejka 5 25.09.2019 19:35 h Apator Rector - Czarni eMTe Liwno4 - 0
2 - 0
 - 
5 Kolejka 5 01.10.2019 19:30 h Czelsi - MM alu Jointelmeni5 - 5
5 - 2
 - 
6 Kolejka 6 02.10.2019 18:30 h Luks Jany - LukasMed Transport Medyczny1 - 0
1 - 0
 - 
6 Kolejka 6 02.10.2019 19:35 h Czarni eMTe Liwno - Czelsi14 - 2
6 - 1
 - 
6 Kolejka 6 02.10.2019 19:35 h Park HOME Nieruchomosci - PSS Społem A.S Braciak0 - 8
0 - 2
 - 
6 Kolejka 6 02.10.2019 20:40 h Martex - MM alu Jointelmeni6 - 3
1 - 1
 - 
6 Kolejka 6 02.10.2019 20:40 h Kawon Team - 2 Fast2 - 3
1 - 2
 - 
7 Kolejka 7 09.10.2019 18:30 h LukasMed Transport Medyczny - Park HOME Nieruchomosci 3 - 0
7 Kolejka 7 09.10.2019 18:30 h 2 Fast - Luks Jany2 - 4
1 - 1
 - 
7 Kolejka 7 09.10.2019 19:35 h PSS Społem A.S Braciak - Martex1 - 1
0 - 1
 - 
7 Kolejka 7 09.10.2019 19:35 h MM alu Jointelmeni - Czarni eMTe Liwno4 - 6
0 - 2
 - 
7 Kolejka 7 09.10.2019 20:40 h Apator Rector - Kawon Team2 - 2
1 - 1
 - 
8 Kolejka 8 16.10.2019 18:30 h Luks Jany - Apator Rector2 - 3
0 - 1
 - 
8 Kolejka 8 16.10.2019 19:35 h Martex - Czarni eMTe Liwno4 - 3
2 - 2
 - 
8 Kolejka 8 16.10.2019 19:35 h PSS Społem A.S Braciak - LukasMed Transport Medyczny3 - 2
2 - 1
 - 
8 Kolejka 8 16.10.2019 20:40 h Kawon Team - Czelsi2 - 2
1 - 0
 - 
8 Kolejka 8 16.10.2019 20:40 h Park HOME Nieruchomosci - 2 Fast3 - 9
2 - 4
 - 
9 Kolejka 9 23.10.2019 18:30 h LukasMed Transport Medyczny - Martex_ - _
9 Kolejka 9 23.10.2019 18:30 h 2 Fast - PSS Społem A.S Braciak_ - _
9 Kolejka 9 23.10.2019 19:35 h Apator Rector - Park HOME Nieruchomosci _ - _
9 Kolejka 9 23.10.2019 20:40 h Czelsi - Luks Jany_ - _
9 Kolejka 9 23.10.2019 20:40 h MM alu Jointelmeni - Kawon Team_ - _
10 Kolejka 10 30.10.2019 18:30 h PSS Społem A.S Braciak - Apator Rector_ - _
10 Kolejka 10 30.10.2019 18:30 h LukasMed Transport Medyczny - 2 Fast_ - _
10 Kolejka 10 30.10.2019 19:35 h Kawon Team - Czarni eMTe Liwno_ - _
10 Kolejka 10 30.10.2019 19:35 h Luks Jany - MM alu Jointelmeni_ - _
10 Kolejka 10 30.10.2019 20:40 h Park HOME Nieruchomosci - Czelsi_ - _
11 Kolejka 11 06.11.2019 18:30 h Czelsi - PSS Społem A.S Braciak_ - _
11 Kolejka 11 06.11.2019 18:30 h MM alu Jointelmeni - Park HOME Nieruchomosci _ - _
11 Kolejka 11 06.11.2019 19:35 h 2 Fast - Martex_ - _
11 Kolejka 11 06.11.2019 19:35 h Czarni eMTe Liwno - Luks Jany_ - _
11 Kolejka 11 06.11.2019 20:40 h Apator Rector - LukasMed Transport Medyczny_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.

Ostatnio dodane